Koncerty

 2.3. Mikulčice- festival Pozdní zimní Pestrovečer

 7.3. Praha Rock Café s kapelou Timudej

 17.3. Praha- Febiofest

 8.4. Olomouc Topolany

 13.4. Praha- Privat party

 19.5. Praha Rock café- společně s Kultur Shock [USA]

25.5. Praha- Refufest

1.6. Slivenec- Slivenecké letnice

15.6. Brno- Ghetto fest

16.6.- Nový Bor

22.6. Praha- festival United Islands

 29.6. Žamberk- Jam rock fest

5.7. Hradec Králové- festival Rock for people

15.7. Hrad Klenová- happening Mongol Rellay

27.7. Tábor- festival Kerekate

3.8. Valeč- festival Povaleč

16.8. Bialsko Biala [PL]

31.8. Dobřichovice- Vinařské slavnosti

12.9. Praha Riegrovy sady- Romský stan- Roma Big Top

14.9. Praha- festival Babí léto

14.9. Olomouc- Chmelové dožínky

JIŽ PROBĚHLÉ KONCERTY

- 9.12. Nová scéna Národního divadla Praha- 21.pirátské narozeniny pod názvem Radio 1  Live Všechny hudby světa

2012

- 9.1. Praha- klub Malostranská Beseda, Barování

- 9.2. Brno- klub Metro Music bar

- 11.2. Praha- klub Cross

- 2.3.  Polička- klub Divadelní klub

- 8.3. Karlovy Vary- klub Paderewski

- 9.3. Praha- klub Kaštan

- 10.3. Žďár nad Sázavou- klub Batyskaf

- 16.3. Vrchol Chopok [SK]- Chata Kosodřevina 

- 8.4. Praha- Cross Club

-14.4. Hradec Králové- Klub Kozinka

- 23.5. Praha, nová scéna Národního divadla- společný koncert s maďarskými Parno Graszt 

- 25.5. Hradec Králové- festival Na jednom břehu 

- 1.6. Praha- festival Habrovka

- 23.6. 15:15 Praha- festival United Islands

-23.6. 18:00 Praha- Privat Party

- 23.6. 21:30 Bakov nad Jizerou- Zvířetice open air festival

- 30.6. Tišnov u Brna- festival U Palce

- 13.7. Neustupov- festival Vlčkovice

- 13.7. Tábor- festival Mighty sounds

- 15.7. Ostrava- festival Colours of Ostrava

- 20.7. Polička- festival Colour meeting

- 27.7. Znojmo- festival Šramlfest

- 3.8. Litomyšl- festival Toulcovy pátky

- 3.8. Tasov u Hodonína- festival Beseda u Bigbeatu

- 9.8. Plzeň- festival Živá ulice

- 18.8. Praha- festival Prague Pride

- 29.8. Červený kameň [SK]- festival

- 1.9. Dobřichovice- Vinařské slavnosti 

- 8.9. Ústí nad Labem- festival Barevná planeta

- 9.9. Mnichov [D]- Street festival

- 20.9. Budapešť [HUN]- klub A38, společný koncert se zpěvačkou Mitsoura a její kapelou

- 11.10. Černošice- klub Kino

- 12.10. České Budějovice

- 13.10. Nahořany- hospoda Pod kapličkou

- 4.11. Brno- Metro music club- Noc s Karlem

-8.11. Praha- Rock Café, benefiční koncert pro Akci cihla (společně s kapelou Zrní)

- 17.11. Olomouc Topolany- festival Topol

- 22.11. Pardubice- Divadlo 29

- 24.11. Mladá Boleslav- klub U-Turn

- 29.11. Praha- Cross club- Culture move

- 1.12. Brno- Klub Faval- festival Djangofest

- 8.12. Berlin [D]